Medisam Dezenfeksiyon Kartı

Medisam Dezenfeksiyon Kartı

Medisam Dezenfeksiyon Kartı
MARKALAR

Medisam Dezenfeksiyon Kartı

Sınıflar, ofisler, hastaneler, oteller ve arabaların yanı sıra otobüs, metro ve tren gibi toplu taşıma araçlarında, kalabalıklar virüs ve bakterilerin daha ciddi olduğu kapalı alanlarda toplanıyor. Bir bakteriyostatik kart giyen çevrenize 360 ° koruyucu kapak oluşturabilirsiniz, 45 güne kadar virüs, bakteri ve mantar 1 metreküp etkisiz hale getirir.

 

Antibakteriyel kart esas olarak Sodyum Klorit tarafından salınan Klor Dioksit dezenfektedir. Yüksek verimli hızlı bir bakterisit. Hava dezenfektanı olarak kullanılabilen birkaç ideal ajandan biridir. Ultra düşük dozaj, toksisite olmayan, düşük Korozif ve güçlü sterilizasyon, dezenfeksiyon, deodorizasyon, tazelik ve diğer özelliklere sahiptir. Mantarlar için (Penisillium, Rhizopus oryzae, Alternaria sphaeroides, Aspergillus niger, Candida albicans) ve bakteriler (Yeşil irin Bacillus, Staphylococcus aureus, E. coli) iyi bir inhibitör etkiye sahiptir

 

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (Fao) klor dioksit in güvenliğini ve güvenlik düzeyini (insan alımına izin verilebilir kriter) AI düzeyi olarak belirlemiştir (tüketilse bile güvenli), ve ABD Çevre Örgütü (EPA ), Çin Sağlık Bakanlığı, vb., klor dioksit yeşil dezenfektan yeni dönemin yan etkisi olmadığını kabul etmektedir.(karsinogenez yok, teratojenite yok, mutajenite yok) ve üçlü etkileri (geniş spektrumlu, yüksek verimlilik, hızlı).

 

 

Footer cover

Sağlıkla Kalın !

Footer cover