COVİD-19 Dezenfeksiyon Kart ile Önleniyor!

COVİD-19 Dezenfeksiyon Kart ile Önleniyor!

COVİD-19 Dezenfeksiyon Kart ile Önleniyor!
Eklenme Tarihi : 07.09.2020

COVİD-19 , Sınıflar, ofisler, hastaneler, oteller ve arabaların yanı sıra otobüs, metro ve tren gibi toplu taşıma araçlarında, kalabalıklar virüs ve bakterilerin daha ciddi olduğu kapalı alanlarda toplanıyor. Bir bakteriyostatik kart giyerek çevrenize 360 ° koruyucu kapak oluşturabilirsiniz, 60 güne kadar COVİD-19, virüs, bakteri ve mantar 1 metreküp alanda etkisiz hale getiriyor.

 

COVİD-19 Antibakteriyel kart esas olarak Sodyum Klorit tarafından salınan Klor Dioksit dezenfektesidir.

Yüksek verimli hızlı bir bakterisittir.

Hava dezenfektanı olarak kullanılabilen birkaç ideal ajandan biridir. Ultra düşük dozaj, toksisite olmayan, düşük Korozif ve güçlü sterilizasyon, dezenfeksiyon, deodorizasyon, tazelik ve diğer özelliklere sahiptir.

Mantarlar için (Penisillium, Rhizopus oryzae, Alternaria sphaeroides, Aspergillus niger, Candida albicans), COVİD-19 gibi virüs grupları, ve bakteriler (Yeşil irin Bacillus, Staphylococcus aureus, E. coli) için iyi bir inhibitör etkiye sahiptir

 

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (Fao) klor dioksit in güvenliğini ve güvenlik düzeyini (insan alımına izin verilebilir kriter) AI düzeyi olarak belirlemiştir (tüketilse bile güvenli), ve ABD Çevre Örgütü (EPA ), Çin Sağlık Bakanlığı, vb., klor dioksit yeşil dezenfektan yeni dönemin yan etkisi olmadığını kabul etmektedir.(karsinogenez yok, teratojenite yok, mutajenite yok) ve üçlü etkileri (geniş spektrumlu, yüksek verimlilik, hızlı).

Haber Arşivi
Footer cover

Sağlıkla Kalın !

Footer cover